Locuri de munca MUNCITORI AGRICOLI> SERE, CAPSUNI GERMANIA - Agricultura, pescuit si silvicultura in Germania

MUNCITORI AGRICOLI> SERE, CAPSUNI GERMANIA

Job in Germania

Companie germanjobs

aplica job

Descrierea postului
ngajam cu contract(oficial) personal agricol pt. sere(2010 ianuarie). Se executa pregatirea solului, ingrijirea rasadurilor, intretinerea culturilor, recoltarea legumelor timpurii. Contract 6 luni. Se lucreaza zilnic 8-10 ore, 6 zile pe saptamana. Ore suplimentare. Cazare gratuita. Salarii 950-1.350 euro net/ luna.
Recoltare capsuni> aprilie 2010, contract(oficial) pe 12 saptamani. Cazare gratuita. Pe ora 8-11 euro, 1.400- 1.800 euro/ net luna.

Cerinte
Cazier judiciar curat, clinic sanatos, civilizat, fara alcool!

Bonusuri, beneficii
Salarii 950-1800 euro/net/luna

Candidatul Ideal
Varsta 18-47 ani, avantaj experienta agricola in strainatate

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact

  • Job Id: 88q
  • Company:
  • germanjobs