Locuri de munca Sudori si lucratori la fabrica de fier in Cipru - Constructii/Amenajari in judetul Bucuresti

Sudori si lucratori la fabrica de fier in Cipru

Job in Judetul Bucuresti, Judetul Cluj, Cluj Napoca, Campia Turzii, Iasi, Harlau, Podu Iloaiei, Brasov, Ghimbav

Companie Pavlos Zenonos & Sons Ltd

aplica job

Descrierea postului
Pavlos Zenonos and Sons Ltd Companie din Cipru angajeaza sudori pentru fabrica din zona Limassol. Oameni pentru executia pe schele in constructie cu lucrari la inaltime si in general lucratori la fabrica de fier. Emailul se gaseste pe web accounts addul...si ce urmeaza e la fel.
Se ofera salariu 1000-1200euro /40ore, cazare (apa si energie electrica) gratis pe perioada in care o sa lucreaze in cadrul companiei.

Cerinte
Sudorii trebue sa aiba cunostinte de sudor si lucratorii pentru constuctie trebue sa stie sa cladeasca schele si sa lucreze la inaltime. La fel ne trebue si oameni pentru fabrica de fier.

Candidatul Ideal
serios di devotat

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact

  • Job Id: huw
  • Company:
  • Pavlos Zenonos & Sons Ltd