Locuri de munca TERMIST-TRATAMENTIST - Diverse in Cluj Napoca

TERMIST-TRATAMENTIST

Job in Cluj Napoca

Companie S.C. SINTEROM S.A.

aplica job

Descrierea postului
S.C. SINTEROM S.A. cauta o persoana dinamica pentru a se alatura echipei Sinterom, in calitate de termist-tratamentist.
SCOPUL POSTULUI: REALIZARE OPERATII DE TRATAMENT TERMIC PRELIMIAR, INTERMEDIAR SI FINAL AL OPERATIILOR DE TRATAMENT TERMOCHIMIC

Cerinte
Cunostintele in domeniu se pot dobandi la locul de munca prin training.

Bonusuri, beneficii
Prime de vacanta, Pasti, Craciu, tichete de masa.

Candidatul Ideal
Deprinderi:
- Responsabilitate, echilibru si stapanire de sine, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de stres
- Analiza si atentie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, lucrul in echipa, indemanare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de specialitate

Descrierea Companiei: S.C. SINTEROM S.A.
SINTEROM CLUJ, lider national in productia de piese mecanice sinterizate.

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact

  • Job Id: htp
  • Company:
  • S.C. SINTEROM S.A.