Locuri de munca Operator casa de amanet si schimb valutar - Finante/Contabilitate in judetul Bucuresti

Operator casa de amanet si schimb valutar

Job in Judetul Bucuresti

Companie Tezaur Investment Group

aplica job

Descrierea postului
- Loc de muncă cu contract pe perioada nedeterminată, într-o companie de succes, stabilă pe piață
- Cursuri de formare și perfecționare continuă în domeniu (costuri totale suportate de către companie)
- Salariul net de minim 2.500 RON (bonuri de masa incluse) plus bonusuri lunare în funcție de performanțe
- Dupa primele 6 luni, creștere automată a salariului net la 2.700 RON (bonuri de masa incluse) plus bonusuri lunare în funcție de performanțe

Cerinte
- Verificarea si evaluarea garantiilor;
- Intocmirea documentelor pentru acordarea imrumuturilor;
- Consilierea clientilor pe partea de vanzare;
- Efectuarea platilor si incasarilor;
- Tinerea evidenței primare a actelor in punctul de lucru.

Candidatul Ideal
- Abilitati de operare PC
- Studii medii sau superioare ( obligatoriu diploma de bacalaureat)
- Abilitati de comunicare

Asteptam CV-ul tau la adresa: angajare@tezaur.org

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact