Locuri de munca secretar notarial - Juridic in judetul Neamt

secretar notarial

Job in Judetul Neamt

Companie Birou Individual Notarial Tudor V. Viorel

aplica job

Descrierea postului
RESPONSABILITATI
- Tehnoredactare acte notariale - contracte de vanzare cumparare, ipoteci, procuri, declaratii, etc
- Realizarea documentatiilor necesare intocmirii acestor acte
- utilizare aplicații informatice specifice biroului notarial;
- arhivare documente.;
- Programare si informare clienti,
- Inregistrarea si verificarea registrelor notariale tinute de Infonot
- Alte activitati secretariat

Cerinte
O buna viteza de tehnoredactare, abilitatea de a folosi Word, Excell, şi de utilizare PC, abilităţi secretariat; amabilitate cu clientii, comunicativitate, deschidere catre acestia si problemele lor, rabdare, atentie la detalii, capacitate de organizare, adaptabilitate; studii medii sau superioare

Bonusuri, beneficii
masă gratuit

Descrierea Companiei: Birou Individual Notarial Tudor V. Viorel
birou notarial

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

  • Locatie:
  • Judetul Neamt
  • Tip Contract:
  • Full time
  • Departament:
  • Juridic
  • Salariul:
  • Negociabil
  • Nivel Cariera:
  • Entry-Level / Primii 3 Ani Experienta
  • Nr Joburi:
  • Un loc de munca
  • Limbi Straine:
  • Engleza
  • Permis conducere:
  • Categoria B

Informatii Contact

  • Job Id: hu0
  • Company:
  • Birou Individual Notarial Tudor V. Viorel