Locuri de munca asistent medical generalist - Sanatate in Olanda

asistent medical generalist

Job in Olanda

Companie STAIRS UItzendbureau

aplica job

Descrierea postului
Asistent medical generalist pentru munca in centre de locuire si ingrijire a batranilor in Olanda

- O săptămână de muncă de 5 zile / 36 ore;
- Un salariu net de €18.714 în primul an;
- 22 zile de vacanţă plătite pe an (circa 31 de zile calendaristice);
- Asistenţă la găsirea un cazări accesibile din punct de vedere financiar;
- Un curs gratuit de limbă şi cultură olandeză, precum şi de comunicare.

Cerinte
Cine eşti?
Ai terminat cu succes studiile de asistentă medicală. Iubeşti oamenii, acorzi atenţia necesară persoanei care are nevoie de îngrijire, şi poţi să te pui în locul său. Manifeşti respect faţă de cel care are nevoie de îngrijire şi eşti comunicativ din punct de vedere social. Respecţi codul meseriei tale, munceşti sistematizat, cu atenţie, exact si eşti orientat pe rezultat. Ai sub 35 de ani

Ce pregătire ai?
Diplomă de absolvire de asistent medical generalist cu studii superioare de scurtă durată *)
sau
Diplomă de licenţă de asistent medical generalist cu studii superioare de lungă durată *)
sau
echivalentul unei diplome de facultate / universitate *)
*) Această diplomă trebuie însoţită si de declaraţia de conformitate cu prevederea EU 2005/36/EG.

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact

  • Job Id: 77p
  • Company:
  • STAIRS UItzendbureau