Locuri de munca Cameriste hotel in Amsterdam - Turism/Hoteluri in Olanda

Cameriste hotel in Amsterdam

Job in Olanda

Companie Aldea Recruitment

aplica job

Descrierea postului
Cameriste Hotel 5*Amsterdam- Olanda ~ 10,50€ /ora +Cazare +CO - Aplica si te sunam noi - Detalii 0031 618247210

> Doresti sa lucrezi intr-un hotel de lux in Amsterdam?

> Vorbesti limba engleza la un nivel mediu?

> Esti o persoana comunicativa si prietenoasa?

> Atunci suntem in cautarea ta!

- Noi lucrăm cu cele mai bune hoteluri în Amsterdam - Olanda.
- Oferim un loc de muncă pe o perioda indelungata, cazare, asigurare medicala și transport la locul de munca
- Suport in limba romana pe toata durata contractului.

În prezent, suntem în căutare de persoane interesate sa lucreze în strainatate , în hoteluri de cinci stele din Amsterdam

Cerinte

Candidatul Ideal
Limba engleza la nivel mediu, persoana prietenoasa, serioasa si comuncativa

aplica la acest loc de munca

Informatii Job

Informatii Contact

  • Job Id: hur
  • Company:
  • Aldea Recruitment